חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ימי גיבוש לחברות

כל מנהל או בעל חברה יודע היטב כיום שיום גיבוש עבור העובדים אינו מותרות וחשוב מאד להשקיע תקציב מתקציבי החברה לארגון יום גיבוש שיחזק את הקשר בין העובדים לחברה ויראה להם שיש הערכה רבה כלפיהם וכלפי העבודה שהם מבצעים. הרעיונות רבים והאפשרויות מגוונות וכאשר מגיע הזמן לתכנן את יום הגיבוש חשוב להתאים את הפעילות לסגנון המשתתפים ולאופי שלהם וכך להבטיח שהיום יהיה מוצלח, מהנה וישיג את המטרות שהוצבו על ידי ההנהלה.

gibush5

אילו אפשרויות גיבוש קיימות כיום?

אי אפשר לתאר את העושר וההיצע הגדולים העומדים בפני מי שמארגן יום גיבוש לחברות. אפשר לבחור אתר מיוחד ולטייל בו עם מדריך המכיר את המקום, פעילות המבוססת על הפעלת ספורט בחלוקה לקבוצות (מה שמשיג גיבוש אמתי בין אנשים שפחות מכירים זה את זה), השתתפות בסדנה שבה מכינים בעצמם העובדים דבר מה (יצירת אומנות, פריט שימושי, דבר מאכל או חוויה של שימוש טכניקה מיוחדת וייחודית) ועוד. אפשר לבחור בין נסיעה מרוכזת באוטובוס לבין נסיעה ברכבים הפרטיים של עובדים וכמובן לסיים בארוחה במסעדה.

 

אטרקציות מיוחדות לימי גיבוש

מנהל שרוצה לבחור באטרקציה מיוחדת שתשאיר את העובדים פעורי פה יכול לחשוב על טיול סגווי באתרים יפים, שיט ביאכטה או סירה לאורך חופי הארץ, סדנה בשפת הסימנים או טיול אקסטרים עם רכבי שטח וג'יפים. אין ספק שכל אפשרות שתיבחר תספק לעובדים ערך מוסף רב, תביא איתה שבירת שגרה, התרעננות ושינוי של האווירה שאליה רגילים העובדים. בנוסף לכך העובדים ייהנו מזמן חברתי שבו יוכלו להכיר לעומק זה את זה או להכיר עובדים שהם כלל לא עובדים אתם ולכן לא מכירים אותם.

 ימי גיבוש לעובדים המירוץ למיליון- – האטרקציה המבוקשת ביותר כיום!

אין ספק שמדובר בתכנית טלוויזיה שרבים עוקבים אחריה ולעיתים אפילו מדמיינים את עצמם לוקחים בה חלק  פעיל. כאשר יום הגיבוש מבוסס על פעילות שכזו מדובר בעצם בפעילות הדורשת עבודה משותפת, שיתוף פעולה והצבת מטרות על מנת לזכות בתחרות. ברוב המקרים כדאי לבצע את הפעילות הזאת תוך הצבת אנשים שאינם מכירים זה את כישוריו של זה בכל צוות וכך הם גם זוכים להכיר זה את זה וגם מתקבל מצב שבו הצוות כולו נהנה מיכולות וכישורים שמסייעים לו לפצח את החידות ולהתקדם מנקודה לנקודה. במקומות עבודה רבים דיווחו על הצלחה מסחררת של פעילות זו בקרב העובדים ועל יום גיבוש מהנה במיוחד.

gibush4

הרשמו לאחד הסיורים הקרובים שלנו
לפרטים והרשמה
על המחבר:
Picture of עמרי
עמרי

מורה דרך מוסמך ומומחה לטיולים בגליל. המייסד של Omri-Travel שהפך את התחביב והתשוקה שלו למקצוע... חולה טיולים, סקרן בלתי נלאה וממשיך להתלהב מלטייל ולהדריך.

כללי הזהב לטיול מוצלח:

טיול הוא פעילות נפלאה – מהנה, בריא, מחבר ומלמד אך גם עלול להיות מסוכן. על מנת להגביר את ההנאה ולצמצם אתה הסיכון הינה כמה כללים פשוטים המומלצים לכל טיול:

הכנה מראש: חשוב מאוד לקרוא על מסלול הטיול מראש ולדעת היטב מה צפוי לכם: מה המרחק, רמת הקושי, משך הטיול, נתיב הטיול ומה יש לאורכו ולהתארגן בהתאם!  חשוב מאוד להצטייד במפה (זכרו: שיש מקומות ללא קליטת סלולר ולכן מפת נייר עדיפה). יש לידע מישהו מקורב לגבי תוכניותיכם ואם זה בשמורה את אחד מאנשי הצוות.

מים, אוכל, ביגוד וציוד: תמיד קחו איתכם מים! (לטיול יום 3 ליטר לאדם). אוכל ונישנושים בהתאם למשך הטיול. נעליים סגורות, ביגוד בהתאם לעונה אך רצוי תמיד מומלץ מכנסיים ארוכים וכמובן כובע. מומלץ להצטייד בפנס, אולר ומקלות הליכה וחשוב לקחת איתכם ערכת עזרה ראשונה בסיסית וטלפון נייד טעון ואף מטען חיצוני.

התנהגות בזמן הטיול: קריטי להישאר על השבילים המסומנים ולא "לעשות שטויות" כמו קפיצות ממקומות גבוהים, טיפוס על עצים ועוד. חובה להתנהג בהתאם להוראות על שלטי הכניסה לשמורות.

לעולם אל תשאירו לכלוך, ניירות, בקבוקים וחפצים בשטח. אספו את האשפה שלכם ורצוי גם לנקות לכלוך שמצאתם בשטח ולהשאירו במצב טוב יותר.

במקרה חרום: אם חס וחלילה מישהו נפגע במהלך הטיול הכלל הבסיסי הוא טיפול ראשוני במקום ולהוציא את הנפגע מהשטח בהקדם האפשרי. בהתאם למקרה יש להזעיק גורמים רלוונטיים. מומלץ מאוד להוריד את האפליקציה מדא שלי – שבה יש הנחיות עזרה ראשונה לכל המקרים ואפשרות קלה להזעקת עזרה.

מידע מפורט יותר מומלץ לקרוא באתר של עמותת מדעת

קרא עוד
מוזמנים לטייל איתנו
המאמר עזר לכם? נשמח לקרוא את תגובתכם

רוצים את ההטבה?

ממלאים את הפרטים ומקבלים את קופון ההטבה בדוא"ל:

הרשמו לקבלת עדכונים, המלצות והטבות
מבית Omri Travel
פתח צ'אט
1
זקוק לעזרה?
שלום לך!
נשמח לסייע ולחבר אתכם לחוויה מושלמת!!
דילוג לתוכן