חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תחביביי

 • ריצה למרחקים ארוכים.

  הריצה עושה לי טוב. מחוץ מהכושר הגופני והעוצמה האישית שהיא מעניקה, הריצה מפקסת אותי ומטעינה אותי באנרגיות אדירות ובשלל רעיונות שנובטים בזמן הריצה שמהווה עבורי מעין מדיטציה.

  שנים רבות אני כבר רץ בצוותא עם רותי אישתי, זמן האיכות האישי והזוגי שלנו.

  סיימתי שתי ריצות מרתון של 42.2 (אמסטרדם 2008 ותל-אביב 2016) ואין ספור ריצות חצי-מרתון ומירוצים שונים בארץ ובהם הר-לעמק אותו רצתי כבר מספר פעמים.

 • צילום.

  המצלמה מלווה אותי שנים רבות ומהווה כלי נפלא לתיעוד וביטוי אישי ואומנותי. אני אוהב להסתובב עם מצלמתי ולנסות "לתפוס את הרגע". חלק מאלפי צילומי הצליחו, לשמחתי הרבה, לשמר זכרונות ומצבים מרגשים ומצליחים להעביר את המראות והרגשות שהציפו אותי בזמן הצילום.

  אני בוגר קורס צילום של קמרה אובסקורה משנת 1986.

 • שייט.

  את אהבתי לים קיבלתי מדודי האהוב, בני קריץ ז"ל, שלקח אותי לראשונה בהיותי בן 10 לשייט במפרשית שלו וצרב בליבי את האהבה לים. מאז אינני מחמיץ שום הזדמנות להיות בים או לידו.

  בנעורי השלמתי קורסים למצילים חובבים הן בבריכה והם בים ובבגרותי סיימתי קורס סקיפרים בבית הספר דרך הים בשנת 2008 (בעל רשיון משיט מס' 70851).

 • צלילה.

  את מסתורי הים ויופים של המצולות גיליתי במהלך שנות נערותי בחופי סיני.

  בשנת 1981 הספקתי לעשות את קורס הצלילה האחרון שהתקיים בנביעות (היא נועיבה) שלחופי הים האדום עוד כשישראל שלטה בסיני. מאז אני צולל בכל פעם שהדבר מתאפשר לי – בארץ ובעולם. גולת הכותרת היתה צפיה במנטות עצומות ששחו מעלי, בצלילה בריפים של האיים המלדיביים ביחד עם בני איתי.

הרשמו לאחד הסיורים הקרובים שלנו
לפרטים והרשמה
על המחבר:
Picture of עמרי
עמרי

מורה דרך מוסמך ומומחה לטיולים בגליל. המייסד של Omri-Travel שהפך את התחביב והתשוקה שלו למקצוע... חולה טיולים, סקרן בלתי נלאה וממשיך להתלהב מלטייל ולהדריך.

כללי הזהב לטיול מוצלח:

טיול הוא פעילות נפלאה – מהנה, בריא, מחבר ומלמד אך גם עלול להיות מסוכן. על מנת להגביר את ההנאה ולצמצם אתה הסיכון הינה כמה כללים פשוטים המומלצים לכל טיול:

הכנה מראש: חשוב מאוד לקרוא על מסלול הטיול מראש ולדעת היטב מה צפוי לכם: מה המרחק, רמת הקושי, משך הטיול, נתיב הטיול ומה יש לאורכו ולהתארגן בהתאם!  חשוב מאוד להצטייד במפה (זכרו: שיש מקומות ללא קליטת סלולר ולכן מפת נייר עדיפה). יש לידע מישהו מקורב לגבי תוכניותיכם ואם זה בשמורה את אחד מאנשי הצוות.

מים, אוכל, ביגוד וציוד: תמיד קחו איתכם מים! (לטיול יום 3 ליטר לאדם). אוכל ונישנושים בהתאם למשך הטיול. נעליים סגורות, ביגוד בהתאם לעונה אך רצוי תמיד מומלץ מכנסיים ארוכים וכמובן כובע. מומלץ להצטייד בפנס, אולר ומקלות הליכה וחשוב לקחת איתכם ערכת עזרה ראשונה בסיסית וטלפון נייד טעון ואף מטען חיצוני.

התנהגות בזמן הטיול: קריטי להישאר על השבילים המסומנים ולא "לעשות שטויות" כמו קפיצות ממקומות גבוהים, טיפוס על עצים ועוד. חובה להתנהג בהתאם להוראות על שלטי הכניסה לשמורות.

לעולם אל תשאירו לכלוך, ניירות, בקבוקים וחפצים בשטח. אספו את האשפה שלכם ורצוי גם לנקות לכלוך שמצאתם בשטח ולהשאירו במצב טוב יותר.

במקרה חרום: אם חס וחלילה מישהו נפגע במהלך הטיול הכלל הבסיסי הוא טיפול ראשוני במקום ולהוציא את הנפגע מהשטח בהקדם האפשרי. בהתאם למקרה יש להזעיק גורמים רלוונטיים. מומלץ מאוד להוריד את האפליקציה מדא שלי – שבה יש הנחיות עזרה ראשונה לכל המקרים ואפשרות קלה להזעקת עזרה.

מידע מפורט יותר מומלץ לקרוא באתר של עמותת מדעת

קרא עוד
מוזמנים לטייל איתנו
המאמר עזר לכם? נשמח לקרוא את תגובתכם

רוצים את ההטבה?

ממלאים את הפרטים ומקבלים את קופון ההטבה בדוא"ל:

הרשמו לקבלת עדכונים, המלצות והטבות
מבית Omri Travel
פתח צ'אט
1
זקוק לעזרה?
שלום לך!
נשמח לסייע ולחבר אתכם לחוויה מושלמת!!
דילוג לתוכן